من و خدات دوتا دیوونه ایم ..

در من تمام توست و در تو تمام آنچه دوست می دارم ...

لجن

امروز!

نمی‌دونم چی بگم………

نه می‌تونم بگم روز خوبی بود و نه روز بدی. اتفاقایی که توش افتاد تماما تلخ بود، تلخ‌تر از زهرمار ولی چیزای خوبی بهم یاد داد.

امروز فهمیدم که چقدر تنهام. و چقدر نمیشه رو هیچ کس، ابدا هیچ‌کس حساب باز کرد. امروز فهمیدم فقط این فاطمه درون و این دستا و پاها و مغز خودمه که قراره تو شرایط سخت کنارم باشه. و فهمیدم پول در ابعاد نه چندان بزرگ حتی می‌تونه باعث بشه که برادرت یه جوری که هیچ وقت اونجوری نبوده باهات برخورد کنه و بهت بگه نفهم! پر از بغضم… پر از بغض که التماس می‌کنم تبدیل به اشک بشه.

تا الان اشتباه کردم که از رویاهام حرف زدم، و از کمک بقیه استقبال کردم، هیج وقت نمیشه یه موفقیت بزرگ رو گروهی به دست اورد چون تو تنها عضوی از اون گروه هستی که خالق هدف و رویای اون گروهی و هیچ کس به اندازه تو برای به سرانجام رسیدن این رویا مُصر نیست. چون هر آدمی رویای خودشو داره.

رتبه کنکور فک کنم بی‌اهمیت‌ترین بخش امروز مزخرفم رو تشکیل داد و قطع به یقین هیج کس تا آخر دنیا نخواهد فهمید که چقددددر از این رتبه به اصطلاح عالی ناراحتم… خوشی نزده زیر دلم، جای من نیستین تا حالمو بفهمین…

نمی‌دونم چی بگم… امروز قد چندین سال تجربه به دست اوردن چیز یاد گرفتم از اتفاقای تلخ اطرافم و فهمیدم این دنیا و آدماش خیلی خیلی خیلی خیلی بی‌ارزش‌تر از اونین که حتی تصورش کنم………

Va hid
۱۵ مرداد ۲۳:۴۲
اولا بابت رتبه عالیتون بهتون تبریک می گم ،که واقعا ارزشمنده،الان کمی عصبانی و دلخور هستید ،کمی آرام شدید نسبت به این مسائل فکر کنید ،دلخوری و ناراحتی در ارتباط و اطرافیان ممکنه پیش بیاد پس خیلی رویایی فکر نکنم و خودمون رو برای بدتر از وان هم آماده کنیم نه اینکه به خاطر اون از دنیا و مردمش بیزار بشیم ، بهر حال توقع نداشته باشید همه شما رو درک کنند یات همه باید بی نهایت آدمهای خوبی با شما باشند ، زندگی این چنینه ، خودتونو برای روزهای سخت تر آماده کنید و کمی احساس بی تفاوتی رو در خودتون تقویت کنید و البته به کسی اعتماد کاذب نکنید.دلتون شاد.
سیب گلاب :)
۱۵ مرداد ۲۳:۴۵
غمت نباشه داداچم، 
تو به هدفای خودت میرسی اکوری جانم، اون وقتی که بهش برسی دیگه مهم نیست تنهای تنها بودی، اون وقت مهم نیست مه چه ادمای عوضی ای دورمونو گرفتن که کاراشون نمیزاره از بغض نفس بکشیم، اون وقت فقط خودتی و نون بازوت و یه شیرینی قشنگ که شرط میبندم هزار بار خودتم تجربه ش کردی 
پاشو اگه لازمه گریه کن. اگه فکر میکنی حالتو بهتر میکنه البته، گریه ای خوبه که دلیل باشه، که محرک باشه، که بعدش به غصه ت تازه اضافه نکرده باشه، که بعدش پاشی بگی ایام؟ اومدم خاک بر سر کنم غمتو داداچ (برگرفته شده از بیت خاک بر سر کن غم ایام را با اقتباس و بازنویسی)
اره خلاصه، اگه گریه تم نمیاد که پاشو یه آب بزن به دست و روت بعدشم هر کاری داری بکن، این آدما کم ارزش تر از اونی ان که خودتو ناراحتشون کنی.. یادت میاد اون شب تو چتای خواهرم و همسرش چی پیدا کرده بودم و چقدر ناراحت بودم؟ اون سری آخرین باری بود که برای کاراشون گریه کردم. یه روزی میرسه که اینقدری بی اهمیت بشن که هرکاری هم کنن نتونن ناراحتت کنن و من امیدوارم روزی که هیچی رفیقمو ناراحت نکنه زودتر برسه..
گوگولیِ من ^_^ اینجوری بغضی نبینمتااا.. آفرین گوگولی :*
___ سلوچ
۱۶ مرداد ۰۰:۱۰
میدونی فاطمه خواب میدیدم میای اینجور چیزها رورا میگی روز نتایج حتی با وجود نتیجه خوب.
فاطمه خانوم حسم بهم میگه توی یک سال آینده کلی پیشرفت میکنی. کلی تغییر خوب و ناخودآگاه یا آگاه میکنی.
به قول دوستی مواظب خوبیات باش
نی لو
۱۶ مرداد ۰۱:۵۹
بازم تبریک
خوبه لینا رو اینجا فهمیدی
من با یه دید کاملن مثبت وارد دانشگاه شدم و این چیزا رو اونجا فهمیدم
تویی و خودت, بقیه پای منافعشون بیاد وسط نیستن دیگه... سخته قبول کردنش ولی باورش کن, ذات آدما همینه
الناز
۱۹ مرداد ۲۳:۳۳
فاطمه می خوای فیزیک بخونی و بقیه مخالفن ؟

fatemeh ^__^ :

نه کسی مخالف نیس!
چوطور؟
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">